Podmínky prodeje

Na základě provedeného zaměření naistalujeme vhodný přístroj a prověříme jeho funkci. Vzhledem k jednoduchosti montáže posíláme přístroje i poštou, poradíme s výběrem vodného typu a s instalací.  

Doba pro vyzkoušení fukce je minimálně 3 měsíce a je uvedena na dohodě o prodeji. Během této doby může zákazník přístroj vrátit i bez udání jakéhokoliv důvodu. Naše firma garantuje vrácení peněz mimo nákladů na dopravu a případně instalaci.

 

                                                                                      

Objednávky lze posílat e-mailem, poštou nebo telefonicky. Uvádějte celou adresu, telefonní číslo nebo e-mail. Pro výběr vhodného typu přístroje potřebujeme znát i orientaci domu vzhledem ke světovým stranám /na kterou stranu směřuje vchod do domu/.

Ceny přístrojů

Ceník

REZONANČNÍ KOTOUČ

Testování tohoto přístroje úspěšně probíhá. Zařízení pracuje na ploše o průměru asi 3 - 5 m, což je dostatečné na harmonizaci lůžka nebo pracovního prostoru. Kotoučky eliminují vliv vodních pramenů i dalších anomálií, které narušují vlastnosti prostředí- odebírají jeho energii. Pro harmonizaci celého domu lze umístit několik kotoučů tak, aby se vzájemně neovlivňovali - asi 5 m od sebe.  Přístroje se položí na skříňku, poličku nebo na  jiné vyvýšené místo, případně i na půdu. I vy můžete začít s testováním, máte-li zájem. Zaváděcí cena za jeden kus je 50,- Kč + 21% DPH.

PŘÍSTROJE DV 15/45    výroba ukončena

Tyto přístroje eliminují vliv vodních pramenů, geologických zlomů, Hartmanových a Curieho pásů po celé ploše bytu, rodinného nebo panelového domu až do vzdálenosti 45 m. Přístroje eliminují do značné míry vliv úplňku i novoluní. Prostředí, upravené těmito přístroji je homogenní na celé ploše - je stejné v místě anomálie i mimo ní a je vhodné i pro velmi citlivé osoby i pro děti.

 

PŘÍSTROJE DV 15/90     výroba ukončena

Tyto přístroje eliminují vliv vodních pramenů, geologických zlomů, Hartmanových a Curieho pásů po celé ploše bytu, rodinného nebo panelového domu až do vzdálenosti 90 m. Přístroje eliminují do značné míry vliv úplňku i novoluní. Prostředí, upravené těmito přístroji je homogenní na celé ploše - je stejné v místě anomálie i mimo ní a je vhodné i pro velmi citlivé osoby i pro děti. Přístroje mají dostatečný výkon i pro eliminaci vlivu křížení 2 anomálií! Velká rezerva výkonu zajišťuje větší bezpečnost a komfort uživatelům. 

PŘÍSTROJE DV 15/140P     výroba ukončena

Tyto přístroje eliminují vliv vodních pramenů, geologických zlomů, Hartmanových a Curieho pásů po celé ploše bytu, rodinného nebo panelového domu až do vzdálenosti 140 m. Přístroje eliminují do značné míry vliv úplňku i novoluní. Prostředí, upravené těmito přístroji je homogenní na celé ploše - je stejné v místě anomálie i mimo ní a je vhodné i pro velmi citlivé osoby i pro děti. Přístroje mají dostatečný výkon i pro eliminaci vlivu křížení 3 anomálií! Velká rezerva výkonu zajišťuje vysokou bezpečnost a komfort uživatelům. Nová technoligie výroby - stříbrné spoje - zajišťuje vysoký výkon i dlouhodobou životnost.

 

PŘÍSTROJE DV 15/300P    výroba ukončena

 

Tyto přístroje eliminují vliv vodních pramenů, geologických zlomů, Hartmanových a Curieho pásů po celé ploše bytu, rodinného nebo panelového domu až do vzdálenosti 300 m. Přístroje eliminují do značné míry vliv úplňku i novoluní. Prostředí, upravené těmito přístroji je homogenní na celé ploše - je stejné v místě anomálie i mimo ní a je vhodné i pro velmi citlivé osoby i pro děti. Přístroje mají dostatečnou rezervu i při eliminaci vlivu křížení 3 anomálií! Velká rezerva výkonu zajišťuje vysokou bezpečnost a komfort uživatelům. Nová technoligie výroby - stříbrné spoje - zajišťuje vysoký výkon i dlouhodobou životnost.

 

 

 

DV do země. Tento přístroj se instaluje do malé šachty, kterou lze jednoduše připravit z plastové trubky KG 110 - 160 a nebo lze použít i malý květináč. Kousek trubky se zahrabe do země tak, aby horní okraj byl na úrovni terénu. Šachtu přikryjeme dlaždicí s přírodního materiálu / beton, keramika, plochý kamen /. V místě instalace nesmí být křemičitý písek ! Místo instalace určí obchodní zástupce nebo výrobce podle údajů, které jim poskytnete. Podrobnější informace naleznete v sekci Montáž.

 

DV  do sítě. Instalace se provádí jednoduše zastrčením do libovolné zásuvky. Tento typ přístroje je vhodný zejména na cestování.

           

Přístroje lze instalovat i na trubku ústředního topení, plynu nebo vodovodu. Tyto přístroje mají krátkou elektrodu a dodáváme k nim speciální zemnící svorky.

                      

 

 

 VODOTĚSNÉ POUZDRO DO ZEMĚ pro dodatečnou instalaci na hlavici přístrojů, které zajistí dlouhodobou stabilitu a funkčnost přístrojů. Doporučujeme pro všechny intalované přístroje vminulosti.

 50,- Kč + poštovné 75,- Kč