Geopatogenní zóny a rostliny

Každé jaro i podzim je dobou sázení stromků.  Pořízení kvalitních sazenic je poměrně nákladná záležitost a proto bychom se měli nejdříve zamyslet nad tím , co všechno potřebují rostliny pro svůj zdravý růst . Všichni dobře znají, že rostliny potřebují dostatek slunce, vody i minerálních látek , ale  že pro svůj život potřebují  také zdravé prostředí, pěstitelé většinou podceňují.

Už staří Egypťané věděli , že rostliny jsou vnímavé na elektromagnetické pole. Místa, kde se rostlinám příliš nedařilo, dokázali zúrodňovat pomocí pyramid.

Většina lidí však není s tímto přírodním jevem obeznámena a často můžeme vidět, jak se sadaři marně snaží na určité místo opakovaně vysadit stromek. Na obrázcích vidíme počínání našeho nevěřícího souseda, který pěstuje již mnoho let živý plot ze smrků kolem svého pozemku a navzdory velkému úsilí nemůže zacelit mezery v řadě stromů.

Zivyplot


Zivyplot1


V přírodě můžeme najít mnoho podobných příkladů: na jednom místě krásný plodící zdravý strom - a kousek vedle neduživý usychající stromek. Na místě slabé rostliny obvykle naměříme výrazně nižší hladinu elektromagnetického pole - geopatogenní zónu !

Proto se vyplatí při vysazování stromků vybírat místa pečlivě i s ohledem na výše uvedený jev a na pomoc si zavolat i zkušeného proutkaře.

Další možností je eliminovat vliv geopatogenních zón na vašem pozemku  pomocí přístroje Dobrá vlna. Opravdu to funguje.