Reference

Paní Jana Holubová napsala: V roce 2001 jsme koupili u Frenštátu pod Radhoštěm rodinný domek. Od té doby jsme se vůbec nevyspali. Zdravotní stav se zhoršoval. Zažili jsme mrtvice i infarkt. Až pan Maxera nám pomohl. Po nainstalování Dobré vlny se začal zdravotní stav zlepšovat. Pro ostatní zde nechávám své telefonní číslo, na které mi můžete zavolat : 724667344 . Říjen 2014.

Pan Antoním Fiurášek, člen České psychoenergetické společnosti - vedoucí sekce pro vzdělávání,  bývalý spolupracovník psychoenegetické laboratoře profesora Kahudy, uznávaný telestét, psychotronik i léčitel.

Při zkouškách na  zavodněném geologickém zlomu v jižních Čechách prohlásil : "Dobrá vlna opravdu funguje, vytváří příjemné prostředí".

Příběh paní Ireny M. 

Je to již asi jeden a půl roku, kdy projížděla paní Mokrá jako obchodní zástupce Strážnicí.V naší prodejně zdravé výživy a bylinkových čajů chtěla pouze nabídnout kvalitní Řecké oleje a přitom s manželkou objevily společné známé z Brna. Obchodní jednání se ihned proměnilo v typickou ženskou konverzaci a paní Mokrá si posteskla, že po deseti letech manželství ještě nemají dítě. A moje žena, obeznámená důkladně s alternativní medicínou, jí doporučila moje proutkařské schopnosti, které měly prověřit jejich byt z hlediska výskytu škodlivé geoanomálie.

Protože paní Irena M. již neúspěšně vyzkoušela snad všechny možnosti, rozhodla se uposlechnout této rady. Během několika dní jsem navštívil její brněnský byt. Přímo v ložnici jsem našel křížení vodních pramenů. Byt je velmi malý, přestěhování nebylo možné a proto jsme eliminovali vliv anomálie pomocí přístroje DV 140.

Asi půl roku po mé návštěvě se paní M ozvala znovu. Využil jsem služební cestu do Brna i k její návštěvě. Mladá žena mi vyprávěla, že velmi brzy otěhotněla. Potom se odstěhovali do nového bytu, který zdědil manžel po zemřelé tetičce. Do nového bytu si vzali i ten přístroj, který jim zřejmě pomohl. Manžel jej potom nainstaloval stejným způsobem na trubku ústředního topení. Brzy po přestěhování však přišel potrat a právě tato skutečnost byla důvodem mojí další návštěvy jejich nového bytu. Je to opravdu těžko uvěřitelné, ale situace v tomto bytě se opět opakovala. Přímo v místě postele jsem znovu identifikoval křížení vodních pramenů, jejichž škodlivý vliv byl o něco méně intenzivní, než ten v předchozím bytě. Přístroj byl manželem instalován na nevhodném místě a proto uživatele bytu nechránil. Proto jsem zvolil jiný typ přístroje, který vyžívá uzemnění elektroinstalace. Dokonce bylo možné využít méně výkonný – DV 90.

Potom jsem opět delší dobu neměl žádné informace o paní Mokré. Až před několika týdny jsem hovořil v Brně s její tchýní a nedalo mi, abych se na ní nezeptal. Paní Irena je prý opět těhotná a miminko se má narodit již v lednu 2013.

 22.12.2012 Jiří Maxera

Vlastimil Němec, Ostrožská Lhota

 Když jsem se vloni přestěhoval ke své přítelkyni, špatně se mi tu
spalo. Budil jsem se ráno více unavený, než když jsem si šel večer lehnout. Mařenka
mi potvrdila, že takto "odpočívá"už pěkně dlouho. Zkoušeli jsme vyměnit matraci, přikrývky, ale nic z toho nepomohlo. Pak mi jeden kamarád poradil, abych se obrátil na pana Maxeru, ten že nám určitě pomůže. Proměří zóny, odruší je a bude
klid. Moc jsem mu nevěřil, ale pak jsme si s přitelkyní řekli, že to vyzkoušíme. Pan
Maxera přijel, prošel s virgulí celý dům a zónu našel přímo v hlavách naší postele. Umístnil v ložnici odrušovač, popřál nám příjemný spánek a odjel.No
uvidíme, řekli jsme si. Přátelé,my jsme do rána spali jako když nás do vody hodí.
Chceme tímto s Mařenkou panu Maxerovi srdečně poděkovat a vzkázat všem,kteří
 mají obdobné potíže, zkuste to také. OPRAVDU , ODRUŠENÍ ZÓN POMÁHÁ!!!!!!!!!        
Marie a Vlastimil Ostrožská Lhota .         

Paní Hudcová


Vážený pane Maxera, slíbila jsem Vám v březnu, že se ozvu se zkušenostmi s dobrou vlnou. V Poličce byla nainstalována počátkem března- první dny veliká nervozita, nespavost, bolest kosti dříve poškozené těžkým úrazem.Polohu dobré vlny jsme nakonec neměnili. Po zhruba týdnu postupné vylepšení, nyní nic z těchto příznaků, klid a pohoda u nás doma a já spím jako nemluvně. Také se cítím odpočata a mám pocit návratu ze svých chorob ke zdraví. Tedy vše o.k.
U prvního syna je nainstalována od poloviny března. To byla ta opakovaná konzultace písčitého podloží. Tam byl největší problém v tom, že díky maličkému obytnému prostoru a mnohačetným geoanomáliím nebyla  šance v bytě nic měnit. Dítě, které má nyní 2,5 roků bylo nervozní, kousalo do krve nehty, utíkalo z postýlky, trpělo děsy a nočními můrami, takže proplakalo několik hodin v noci, i celé noci.Rodiče nervozní. Toto vše je minulost ! Ještě občas začne být vnučka  hypeaktivní, ale je to jen skutečně občas - přebytek energie. To, co je ale největší úspěch je věc, kterou jsme si do vztahu s negativními vlivy zony vůbec nedávali. Holčička od 1 roku, kdy měla 11 kg- za další rok a čtvrt přibrala pouze I kg. Nechutnalo jí vůbec jíst./Asi v 1 roce jí přestěhovali postýlku- jak p. Klimeš nyní na dálku určil - do toho nejhoršího místa./
Shodou náhod s ní nyní byla snacha u lékařky kvuli očkování a ta s překvapením zjistila, že za 1. měsíc přibrala 1 kg, za druhý měsíc při další kontrole snacha hlásila váhu 13 kg, ale  po novém zvážení s dalším překvapením zjistili, že má  dokonce14 kg! Tedy za 2 měsíce 2 kg !!! Malá baští s chutí, doslova se cpe.Radost na ni pohledět. Tak tato situace by byla ukázková pro nevěřící Tomáše. Žádný placebo efekt, žádné ovlivnění představami, sugescemi, namlování si... Hmatatelný výsledek !!!
V půdním profilu je stále i ve V.  hodně vody, budeme sledovat, co se stane při vysušování, ale doufám , že se efekt dobré vlny udrží.
Třetí dobrou vlnu manžel koupil pro dceru , která se právě přestěhovala do fungl nového domu v Blansku. Má roční holčičku. Ta ihned začala negativně reagovat na postýlku a chovat se značně nervozně. Všichni mysleli, že je to změnou prostředí, bylo by to pochopitelné. Manžel se ale domluvil s p. Klimešem a ten provedl měření a ukázalo se, že vlastně dům je na zavezeném korytě řeky, závoz již naše generace nepamatuje, ale je realitou. V místě pod postýlkou navíc vedl pramen. Instalovali dobrou vlnu na topení. Během 2 dnů bylo dítě v klidu ! Tedy dítě reagovalo na přítomnost zony vlastně okamžitě. Naštěstí se zbytečně dlouho netrápilo. Nyní chceme ještě provést čtvrtou instalaci u druhého syna. Ráda bych věděla, jak to se zonami v tom místě je, žili tam moji rodiče i prarodiče a tak se opět dohodnu s p. Klimešem.Vše souvisí se vším a já si myslím, že mi jeho nález lecos osvětlí, tak nelituji částky za vyměření, i když vím, že po nainstalování dobré vlny už to ztratí na významu.
 Pane Maxera, píši Vám vše proto, aby i Vy jste měl radost , aby jste věděl, že dalším 3 rodinám je pomoženo !  Ing. Hudcová

Paní Rudolfová

Před domem nám rostl stromek, který nikdy neplodil a proto jsme jej chtěli pokácet. K našemu velkému překvapení jsme letos sklidili lahodné veliké třešně. Shodou okolností k tomu došlo po instalaci Dobré vlny na podzim r. 2008. Pan Maxera nám připadal jako kouzelník a jeho Dobrá vlna jako neskutečný zázrak!

 Kulinovi

Po přečtení článku Dobrá vlna na internetu bych rád poděkoval panu Maxerovi a panu Pawlasovi za pomoc při řešení zdravotních problémů naší rodiny.                   Bydlíme v Ostravě  na sídlišti Bělský les. V roce 1996 se nám narodila dcera,  u které jsme po narození zjistili, že má jedno oko menší. Po návštěvě oční lékařky bylo zjištěno, že v menším oku nemá vyvinutou duhovku. Následovalo vyšetření a 2 operace v nemocnici v Praze-Motole. Přes veškerou snahu chirurgů, dcera na toto oko nevidí. V roce 2001 se nám narodil syn, úplně zdravý. Pro obě děti jsme zařídili dětský pokoj, do kterého  jsme děti přestěhovali. Asi po dvou létech začala mít dcera zdravotní potíže. Projevila se u ní epilepsie. V celé naší rodině nikdo a nikdy na takové zdravotní potíže netrpěl. Proto, že jsme věděli, že Bělský les je protkán prameny a dodnes slouží jako zásobárna pitné vody pro  Ostravu. Nechali jsme si proto byt proměřit na přítomnost geopatogenních zón. Výsledek byl jednoznačný. Pod naším panelovým domem probíhají vodní žíly, z nichž jedna, velmi silná, probíhá pod ložnicí a dětským pokojem. Nad touto zónou  byla v době těhotenství umístěna  postel  manželky. Tato anomálie mohla způsobit narušení vývoje plodu naší dcery. Po přestavbě bytu a zařízení dětského pokoje jsme nad tuto zónu z nevědomostí umístili postel naší dcery a tím způsobili pravděpodobně narušení jejího zdraví. Po tomto zjištění jsme nechali byt odrušit přístrojem Dobrá vlna. Zdravotní stav dcery se stabilizoval a už 2 roky se dál nezhoršuje.

Karel Pawlas

    Geopatogenní zóny-co by o nich měl každý vědět. U nás chybí osvěta a patřičné zákony o této problematice. Proto se každý občan stává strůjcem svého zdraví a pohody. U nás se povinně musí při stavbách, měřit jen RADON. Měření přítomnosti vodních žil a jiných anomálií - je ponecháno na vůli stavebníka Ve školním roce 1990-91  na Lékařské fakultě Karlovy univerzity, pro posluchače třetího věku, při vysvětlování funkce jednotlivých orgánů lidského těla, bylo také vysvětleno-že lidský organismus je obrovský akumulátor elektrické energie a skládá se z mnoha milionu buněk. Každá jednotlivá buňka v lidském organismu má své vnitřní napětí 6O-80mV (milivoltů). Tato energie v nás od narození až do smrti udržuje život. Pokud se ve spánku nacházíme v klidové poloze a v geologicky homogenním prostředí, naše buňky odpočívají a načerpávají novou energii pro příští den. Buňky člověka, jehož lůžko je nad anomálním prostředí, jsou vystaveny  nepřirozenému tlaku a namáhání. Vlivem zkratu dochází ke ztrátě elektrického náboje a ke snížení hladiny serotoninu. Při poklesu hladiny serotoninu a jiných obranných látek v těle, se člověk cítí unavený a vyčerpaný. Poté dochází k oslabení imunity a člověk může onemocnět jakoukoliv chorobou, která si v jeho organizmu najde vhodné, slabé místo. Jsou to především choroby chronické, nervové ,alergické a onkologické. Postižené mohou být všechny orgány, které se v době odpočinku nachází nad anomálním prostředím. Jsou to nejčastěji střeva, slinivka, játra a srdce. Od postižení těchto orgánů se pak odvíjí potíže zažívací, krevního oběhu, cukrovka a zrak. Souběžně dojde i k narušení funkce metabolizmu-látkové výměny - odvápnění kostí a jejich řídnutí a tím deformacím kloubů a páteře. Geopatogenní zóny nejsou přímou příčinou zdravotních problémů. Je to faktor rizikový, který za existence dalších vlivů může vznik onemocnění nastartovat. V oblastech, kde jsou v podzemí skály, podzemní vody a žíly, zlomy a pukliny. Na úpatích hor a v blízkosti vodních toků, je jejich hustota a působení výrazně větší. Je úplně jedno z jaké hloubky škodlivina vychází. Působí až do velkých výšek. Jediná možnost, jak se jim vyhnout je, vyvarovat se zástavby na extrémně narušených místech ! Neexistuje žádný zákon, který by stavbu na takových místech zakazoval. Tak se staví i nad křížením zón a nikomu to nevadí - až do doby, než se začne něco dít. Než začnete stavět dům, nechte si proměřit pozemek na přítomnost anomálních zón. Projektujte dům tak, aby obytné a lůžkové prostory nebyly nad zónami. Když kupujete dům, nebo byt, prověřte si jeho historii - jakého věku se dožili původní majitelé. Na jaké nemoci trpěli nebo zemřeli. Nenechte se oslnit novými byty nebo domy v lukrativních lokalitách. Nechte si je před koupí proměřit - i v nejkrásnějším bytě nebo domě může být skryto utrpení!
    Na základě  zkušeností našich i zahraničních odborníků lze konstatovat, že každý dům, který stojí nad křížením vodních žil nebo jinou tektonickou anomálií, je pro zdraví jeho obyvatel nebezpečný. Jediná možnost, aby se nemusel zbourat je tento dům odrušit. Před 6ti léty jsem se seznámil s p. Jiřím Maxerou, který je vynálezcem systému odrušení - DOBRÁ VLNA. Pan Maxera mi umožnil prakticky odzkoušet přístroje a systém odrušení Dobrá vlna. O účinnosti přístrojů jsem se přesvědčil v několika lokalitách - Ostravska a celého Severomoravského kraje, Znojemska a Jižní Moravy.  Po zaměření škodlivých zón a následné instalace přístroje, v domech nebo bytech, všechny zóny celoplošně v celém objektu zmizely a nedaly se už zaměřit! Souvislost jejich působení se zdravotními potížemi obyvatel objektů - byly evidentní. Ve většině případů,  během jednoho až dvou měsíců , odezněly i zdravotní potíže obyvatel. U obyvatel, kteří z neznalostí nebo nedůvěry ve škodlivost anomálních zón, nad zónami dlouhodobě přebývali, po odrušení zón některé zdravotní potíže odezněly nebo se stabilizovaly. Pokud už došlo k vážnému postižení - poškození některého orgánu muselo tyto potíže a poškození  vyléčit naše zdravotnictví. Při těchto mých aktivitách jsem se několikrát setkal s velmi smutnými příběhy, ke kterým nemuselo dojít. Bohužel byly už nezvratné. Život běží a každý může být strůjcem svého zdraví a pohody, musí ale včas vykročit správným směrem - komu nelze poradit, tomu nelze ani pomoci. Až na to někdy přijde sám, je často už pozdě! Odrušení anomálních zón - je prevence - nepůsobí jako tabletky nebo injekce.

 

Paní Pleská

Před 5 lety jsem se nastěhovala k příteli do rodinného domku, který jsme začali opravovat. Už při opravě jsem pociťovala velkou únavu, nespavost, bolest hlavy a vyčerpanost. Po intenzivním hledání příčiny jsem se dozvěděla o geopatogenních zónách, které jsou toho příčinou.Proto jsem vyhledala několik senzibilů , kteří mi ale nedokázali pomoci.Teprve, když jsme začali používat dobrou vlnu, potíže začaly ustupovat. Bolesti hlavy ustoupily, spím celou noc, vrací se mi dobrá nálada.Touto cestou bych chtěla poděkovat panu Maxerovi, který byl velmi ochotný a moc mi pomohl .

21.10.2008 Ludmila Pleská, Zbraslav

Pan Andrýsek

Postavil jsem nedaleko Prahy dům, ve kterém se nikdo necítil dobře. Pozval jsem nejlepšího odborníka – geofyzika doktora Anderse, aby mi poradil. Ten zjistil, že se v podloží domu nachází výrazné geologické zlomy a rozsáhlý vodní pramen. Doporučil mi dům prodat a odstěhovat se. Nechtělo se mi opouštět nový domov a proto jsem zkoušel nerůznější prostředky na odrušení geopatogenních zón- podložky pana Boháče, Klikarovy kufříky,výrobky pana Langa, různé zářiče. Nic nepomáhalo a já jsem svému domu začal říkat „jedová chýše“. Vzhledem ke svým špatným zkušenostem jsem zpočátku nedůvěřoval ani přístroji Dobrá vlna o kterém jsem se dočetl v tisku, ale protože byla možnost nezávazného vyzkoušení, přístroj jsem si objednal. Již po instalaci jsem jako velmi vnímavý člověk pociťoval velmi pozitivní změny. Celá rodina spí velmi dobře, doma se cítím tak dobře, že se mi nechce ani z domu odcházet a nyní mám tolik energie, že s lehkostí zvládám i náročná obchodní jednání. Po důkladném vyzkoušení znovu pozvu pana Anderse, aby ten zázračný přístroj také mohl posoudit a doporučovat jej ostatním. Nemusel by přinášet jen negativní poselství.

Pan Klimeš /

mobil: 728 652 433/

Pan Klimeš je jasnovidec, který pouhým zaostřením zraku vnímá všechny geopatogenní zóny a jejich odraz na těle člověka. Máte-li zájem, ochotně vám pomůže řešit vaše problémy.Pan Klimeš provádí doma dlouhodobé testy přístroje Dobrá vlna a s hodnocením se zatím příliš neukvapuje. Řekl, že přístroj je příliš dokonalý a při jeho správné instalaci již nepociťuje negativní vliv geologických zlomů, vodních pramenů, Hartmanových ani Curieho pásů.

Paní Tomečková ze Zarazic : za dva měsíce po odrušení se zmenšila cysta v oblasti pánve ze 7cm na  5mm.

Paní Kolajová, Strážnice : trpěla jsem dlouhodobě bolestmi zad./ pozn. její syn i manžel jsou maséři / Po odrušení vaším přístrojem bolest postupně zcela ustoupila a nyní již nemám žádné problémy.

Paní Zlínská, Brandýs nad Labem : váš přístroj si ponechám, protože mě již po 14 dnech přestali úplně bolet záda!

Paní Němcová, Uherský Ostroh : za ten přístroj jsem velmi vděčná, protože se zlepšil zdravotní stav našich dětí a vztahy v rodině!

Paní Jaromíra Böhmová, odborník s mezinárodním certifikátem od profesora Grofa, opravňujícím k vedení holotropního dýchání /mob.t. -  606412472/ :              /5.4.2006/
Pro dlouhodobé, mírné, ale stálé a život znepříjemňující bolesti páteře a následné vystřelování bolestí do nohou, jsem se začala léčit u lékařů, protože léčitelé byli bezradní-diagnóza byla-jste  zdravá (degenerativní změny na páteři byly na RTG zjevné, ale nemohly být důvodem k takovým bolestem).Lékaři asi také  pochybovali(moje děti, které jsou také lékaři mi nevěřili, že to může být tak dlouhé a únavné a nezlepšující se),ale velice odpovědně mne všichni sledovali, posílali na různá vyšetření, ultrazvuky, dodávali mi minerály a vitamíny, posílali na reflexní masáže a rehabilitační cvičení ap. Po čtyřech letech této odborné snahy se můj stav nezlepšil. Nepomohlo nic. Ráno jsem se probouzela unavená a v pět hodin tj. hned po probuzení jsem musela vstát-jinak se mi rozjela bolest od páteře nesnesitelně i do hlavy. Jednou - náhodně k nám přišel na návštěvu jeden TOP manažer, který se ukázal být i senzibilem a zjistil, že spím na geopatogenní zóně, která mi zasahuje hlavně bederní páteř a která by mohla tyto bolesti způsobovat. Doporučil mi najít si na internetu Dobrou vlnu a požádat je o pomoc. Moc jsem tomu nevěřila, ale bylo to poslední možné řešení mojí situace. Tak jsem poslechla. Dobrá vlna je přístroj (a taky název společnosti) na odrušení geopatogenních zón, který vyvinul pan Maxera a který je potřeba správně umístit v rámci obytného prostoru. 14 dnů po jeho instalaci jsem najednou zjistila, že se probouzím bez bolesti a na místo obvyklého vstávání v pět hodin bylo osm. Od té doby si dělám každý den záznam zdravotního stavu: již třetí měsíc je vše OK. Bolesti jsou pryč, v noci spím a ráno mne bolest nebudí. Není to žádný zázrak jak říkají odborníci z Dobré vlny, vše je vysvětlitelné a řešitelné. Je potřeba jen mít ty správné informace. Touto cestou děkuji a všem doporučuji řešit si včas podobné problémy a to dříve, než začnete trpět a spoléhat se jen na naše zdravotnictví - nemusí mít lék na všechno.
 

Pan V. / prozatím si nepřeje zveřejnění jména/
Vážený pane Maxero. Zasílám vám slíbený text, který můžete použít dle vašich potřeb, popřípadě umístit na vaše webové stránky. Nesouhlasím však se zveřejněním svého plného jména a adresy.  Nerad bych se dostal do problémů. Věřím, že postačí šifra. Jaká bude, to je na vás.

Stavbu domu jsme zahájili v září 1989 ve svažité lokalitě pod lesem asi 5km od Zlína. V té době jsem byl na vrcholu sil. Měl jsem za sebou úspěšnou sportovní kariéru, závodně jsem hrál kopanou a hokej, rekreačně atletiku, kulturistiku a jiné sporty. Na stavbě domu jsem trávil stovky hodin a přitom zvládal i náročné zaměstnání. Při mimořádném nasazení se podařilo kolaudovat stavbu a realizovat stěhování do konce roku 1982. Při dodělávkách na domě trávil jsem zde veškerý volný čas. Počátečních drobných zdravotních problémů jsem si nevšímal. V průběhu roku 1985 objevily se prudké bolesti v páteři, které byly vždy nejhorší ráno, během dne mizely. Skončilo to několikatýdenní hospitalizací, která nic nevyřešila. Přestože jsem fenomén GPZ tehdy neznal, změnil jsem pudově místo spánku a můj stav se zlepšil. Současně jsem se začal zajímat o alternativní medicínu, výrazně jsem odlehčil stravu, přešel jsem na úplnou abstinenci, sportoval jsem opět a posiloval. Přesto se objevovaly ataky bolestí hlavy, svírání na hrudi, arytmie, dýchacích potíží atd. Objevily se i určité psychické poruchy. Situace vyvrcholila v roce 1990, kdy po běžné chřipce jsem zhubl o 10kg a bylo stále hůře. Teď už i ostatní členové rodiny pociťovali v některých částech domu slabosti, pocity chladu, závratě, bolesti zad. Já jsem byl 2x hospitalizován ve snaze zjistit příčinu, ale žádná diagnóza nebyla zjištěna. V této době jsem zcela náhodně navštívil přednášku jistého lékaře-psychotronika o účincích GPZ. Hned mi bylo jasné, že to je můj problém. Lékaře jsem kontaktoval. Ten zjistil, že jsem velký citlivec a že jem schopen sám si dům proměřit. Při proměření domu jsem se zhrozil. Dům byl doslova prošlehán zónami a některá místa byla pro mě děsivá. Rozhodl jsem se s touto skutečností bojovat. Sháněl jsem dostupnou literaturu pro odstínění GPZ, realizoval jsem některé rady ing.Žerta. Zakoupil jsem několik typů přístrojů pro rušení geopatogenních zón, jejich přínos byl však více psychologický než fyziologický a posléze nebyl vůbec patrný. Stále jsem studoval a aplikoval alternativní medicínu, posiloval tělo zdravou stravou, cvičením, otužováním a abstinencí. Změnil jsem i zaměstnání. V novém mladém kolektivu jsem trávil hodně času a protože jsem nyní v domě pouze přespával, organizmus byl schopen se díky mé askezi regenerovat, stav se opět zlepšoval vypadalo to, že vše bude v pořádku. V roce 2005 jsem odešel do starobního důchodu a přes moje rozsáhlé aktivity jsem většinu dne trávil doma nebo na zahrádce u domu. Moje problémy, ale i problémy mé manželky se opět zvýraznily. V roce 2006 po nepříjemné chřipce jsem začal doma upadat do kolapsových stavů, noční buzení, brnění rukou, záchvaty dušnosti, neskutečná únava-to byly moje symptomy. Při hospitalizaci, na kterou jsem se doslova vnutil, nebyla zjištěna žádná mimořádná odchylka, paradoxně jsem se v nemocnici po dlouhé době dobře vyspal a při zdejší skromné stravě jsem za 2 týdny přibral 3kg. Na podzim téhož roku jsem objevil na internetu stránku pana Maxery a jeho přístroj DOBRÁ VLNA pro eliminaci geopatogenních zón. Po krátké domluvě byl u mne přístroj instalován začátkem prosince 2006. Po několika dnech byly příznivé účinky přístroje evidentní. Zlepšil se mi spánek, postupně odcházelo trnutí končetin, zvýšila se mi hmotnost, tradiční těžká povánoční chřipka u mně ani u manželky nepřišla. Přesto jsem koncem tříměsíční zkušební lhůty po instalaci přístroje DOBRÁ VLNA upozornil pana Maxeru na přetrvávající negativní pocity v některých částech bytu. Pan Maxera při své osobní návštěvě tato místa proměřil a s ohledem na intenzitu zjištěných negativních zón a s ohledem na moji velkou citlivost instaloval silnější přístroj DOBRÁ VLNA. V průběhu několika dnů až týdnů došlo k úplnému odeznění slabostí, trnutí končetin, dýchacích potíží atd. Při posezení v křesle nevstáváme s manželkou s bolestí krční páteře. Po 1,5-letém výpadku jsem se dostal do dobré sportovní formy a ve svých 64 letech jsem v dubnu najel 1000km na horském i silničním kole v dobrém tempu. Zanedbatelné není ani zlepšení atmosféry v rodině, při porovnání situace před a po instalaci je zřejmá současná pohoda. Pohodu cítí i vnuci a vnučky, kterým je u nás tak dobře, že často nechtějí jet zpět k rodičům. Na závěr bych chtěl říci, že každý člověk a tím více člověk s velkou citlivostí, musí stále všemi prostředky posilovat svoji fyzickou i psychickou odolnost cvičením, relaxací, meditací, sportem, abstinencí, vhodnou stravou a pozitivním myšlením. V případě výskytu škodlivých geopatogenních zon v domě však sebelépe udržovaný lidský organizmus chátrá a chřadne. V takovém případě je dle mé zkušenosti instalace přístroje DOBRÁ VLNA vynikajícím řešením, jak eliminovat rušivé vlivy prostředí v domě. Po mnohaletých zdravotních peripetiích mohu tento přístroj doporučit.

V.

Dobrý den,

chceme touto cestou poděkovat panu Maxerovi a panu Pavlasovi za zaměření geopatogeních zón a instalaci přístroje Dobrá vlna v našem rodinném domečku.Když jsme se před třemi lety nastěchovali do našeho nově postaveného domu, začaly nám problémy se spaním. Neustále jsme se v noci budili a ráno se probouzeli rozlámaní a zničení. Cítili jsme se velice špatně a chtěli se z domu odstěhovat. Manžel si neustále stěžoval na bolesti loketních kloubů a ramene (je mu 33 let). Až instalace Dobré vlny vše změnila. Celá naše rodina dobře spí, nebudí se a ráno vstává svěží a odpočinutá. Manžela přestaly bolet klouby i ramena během 14 dní. Dobrou vlnu doporučujeme opravdu všem, moc nám pomohla a jsme s ní velice spokojeni.

rodina Heclova, mob. 736 777 707

Jiří Maxera 19.7.2009

     Před 20 lety jsme se s manželkou přestěhovali do rodinného domu v Uherském Ostrohu, který je postaven na místě zasypaného rybníka. Během několika let jsme začali trpět bolestmi kloubů i zad. Naše mladší dcera chodila každý den po půlnoci do ložnice až do svých13 let. Naše zdravotní problémy jsme nemohli vyřešit ani zdravou výživou, vitaminovými doplňky ani jinými způsoby. Situace se zdála zcela bezvýchodná asi po 10 letech. Bolesti již byly tak silné, že omezovaly pohyblivost a vyčerpaný organizmus ztrácel schopnost spánku a regenerace. Vztahy v rodině byly vážně narušené. V té době jsem již přestával vidět východisko z našich problémů. Při životě mě držela pouze snaha najít nějaké technické řešení a víra, že takové řešení existuje. Prostudoval a vyzkoušel jsem všechny známé způsoby eliminace vlivu vodních pramenů, ale bohužel u nás nefungovaly Klikarovy kufříky, podložky, pyramidy, spirály, pětiúhelníky ani destičky. Proto bylo nutné vytvořit Dobrou vlnu, která pracuje i v těch nejtěžších podmínkách a zároveň vytváří příjemné prostředí pro velmi citlivé osoby jako jsem já i moje rodina. Po dokončení prvních prototypů Dobré vlny se všechno začalo pomalu zlepšovat. Bolesti velmi zvolna ustupovali s pomocí nejrůznějších terapií, spánek se zlepšil a také vztahy se stále zlepšují. Naše rodina využívá Dobrou vlnu již asi 10 let. Je to dostatečně dlouhá doba na to, aby se tento vliv prostředí projevil nějakým způsobem na zdraví. Proto zde uvádím některé parametry svého zdravotního stavu. Obě naše dcery studují na vysokých školách s výborným prospěchem. Nikdo z naší rodiny netrpí žádnými nemocemi. Nepotřebujeme antibiotika ani jiné léky. Já i manželka pracujeme 12 hodin denně včetně sobot.

Celých dvacet let spím na dvojitém křížení silného vodního pramene a geologického zlomu, vyplněného vodou. Vliv podloží je 10 let eliminován přístrojem DV15/95.

Můj věk  56 let

Krevní tlak   120/75

Zde se můžete podívat na rozbor krve :