Relaxační - rezonanční kotouč

 

REZONANČNÍ - RELAXAČNÍ  KOTOUČ

 Zařízení pracuje na ploše o průměru asi 3 - 5 m, což je dostatečné na harmonizaci lůžka nebo pracovního prostoru. Kotoučky eliminují vliv vodních pramenů i dalších anomálií, které narušují vlastnosti prostředí- odebírají jeho energii. Pro harmonizaci celého domu lze umístit několik kotoučů tak, aby se vzájemně neovlivňovali - asi 5 m od sebe. 

Cena za jeden kus je 130,-Kč včetně DPH. Provádím rovněž instalaci kotoučů a to za jednotnou cenu 500,- Kč. Doprava je účtována  7,- Kč na 1 km.

NÁVOD NA POUŽITÍ RELAXAČNÍHO / REZONANČNÍHO/ KOTOUČE

Rezonanční kotouček je o něco větší než známé hudební CD. Je vyrobeno z papíru, hliníkové folie s přesnými rozměry a hrubou stranu tvoří speciální křemičitý písek. Vše je vyráběno ručně. Barvy potisku nemají vliv na účinnost.

Přístrojek pouze zvyšuje intenzitu přirozeného elektromagnetického pole, nezpůsobuje žádné změny frekvence nebo odchylky.  Proto jej dobře snáší i citlivé osoby nebo malé děti. Zvýšený příliv energie podporuje  zejména krevní a lymfatický oběh, čímž prospívá k regeneraci a šetří naše srdce.

Rezonanční kotouč lze použít k eliminaci geopatogenních zón, které způsobují například vodní prameny, rudné žíly a všechny ostatní zóny, které se projevují jako nedostatek energie. Přístroj lze používat i ke zvýšení intenzity prostředí nad běžnou úroveň, která se běžně v domech vyskytuje a to skládáním dvou i více kotoučů na sebe. V bytě můžete rozmístit více kotoučů, ale dejte je asi 5 m od sebe. Na dům o půdorysu 10 x 10 m stačí 4 kotouče.  Dáme-li je blízko k sobě, vzájemně se ruší. Pokládejte kotouče přímo na podloží domu v přízemí nebo ve sklepě.

Kotouč lze využít i na zahradě. Pokud opakovaně usychají stromky, jahody, rajčata atd. , můžete jej vložit mezi dlaždice, položit, případně zakopat v blízkosti těchto rostlin. Máme to ověřeno,  pokud je příčinou problému právě GPZ.

Rezonanční kotouč můžete používat doma, na pracovišti i na cestách. My máme kotouč i  v autě v kufru pod kobercem , když  jdeme na koncert nebo do divadla, položíme tašku s přístrojem pod křeslo …

Přístroj nevytahujte z obalu a položte jej pouze hrubou stranou směrem nahoru na podlahu – pokud možno na tu, která je co nejblíže u země / sklep, přízemí /. Kotouč můžete použít k energizování vody – položte na něj nádobu s vodou. Vzhledem k tomu, že v některém období dochází k velkým výkyvům sluneční energie, je výhodné použít přístroj pro její nastavení především při spánku. Při větším nedostatku energie lze pod hlavu položit jeden kotouč. Při velkém přebytku sluneční energie/ erupce, magnetické bouře, velká intenzita slunečního větru / lze kotouč otočit hrubou stranou dolů. V této poloze funguje opačně – odebírá z prostředí energii. Tyto možnosti regulace intenzity energie v prostředí mohou ocenit zejména velmi citliví lidé pro klidnější spánek.

 Jednou za půl roku setřete prach z obalu. Pokud nedojde k mechanickému poškození, namočení nebo spálení bude vám přístroj sloužit mnoho let. Do tří let vám přístroj vyměníme v případě skryté vady, tři měsíce máte na vlastní testování a v této době jej můžete vrátit bez udání důvodu. V případě jakéhokoliv dotazu pište na adresu jiri.maxera@seznam.cz nebo volejte na linku 572591557.

 Aktuální informace naleznete na stránkách www.dobravlna.cz  .

Objednat Rezonanční kotouče můžete i v našem e-shopu : www.prirodnileciva.dobravlna.cz  

 

 VODOTĚSNÉ POUZDRO DO ZEMĚ pro dodatečnou instalaci na hlavici přístrojů, které zajistí dlouhodobou stabilitu a funkčnost přístrojů. Doporučujeme pro všechny intalované přístroje vminulosti.

 50,- Kč + poštovné 128,- Kč