Rezonanční kotouč

 

REZONANČNÍ KOTOUČ

 Zařízení pracuje na ploše o průměru asi 3 - 5 m, což je dostatečné na harmonizaci lůžka nebo pracovního prostoru. Kotoučky eliminují vliv vodních pramenů i dalších anomálií, které narušují vlastnosti prostředí- odebírají jeho energii. Pro harmonizaci celého domu lze umístit několik kotoučů tak, aby se vzájemně neovlivňovali - asi 5 m od sebe.  Přístroje se položí na skříňku, poličku nebo na  jiné vyvýšené místo, případně i na půdu. I vy můžete začít s testováním, máte-li zájem.  Cena za jeden kus je 65,-Kč včetně DPH.

NÁVOD NA POUŽITÍ REZONANČNÍHO KOTOUČE

Rezonanční kotouček je o něco větší než známé hudební CD. Je vyrobeno z papíru, hliníkové folie s přesnými rozměry a hrubou stranu tvoří speciální křemičitý písek.

Přístrojek pouze zvyšuje intenzitu přirozeného elektromagnetického pole, nezpůsobuje žádné změny nebo odchylky. Proto jej dobře snáší i citlivé osoby nebo malé děti. Zvýšený příliv energie pohání zejména krevní a lymfatický oběh, čímž prospívá k regeneraci a šetří naše srdce.

Rezonanční kotouč lze použít k eliminaci geopatogenních zón, které způsobují například vodní prameny, rudné žíly a všechny ostatní zóny, které se projevují jako nedostatek energie. Přístroj lze používat i ke zvýšení intenzity prostředí nad běžnou úroveň, která se běžně v domech vyskytuje. Skládáním dvou i více kotoučů na sebe se můžeme dostat i na tak vysokou úroveň, kterou máme například na pískové duně v lese u Bzence. V bytě můžete rozmístit více kotoučů, ale dejte je asi 5 m od sebe. Dáme-li je blízko k sobě, vzájemně se ruší.

Rezonanční kotouč můžete používat doma, na pracovišti i na cestách. My máme přístroj v autě pod sedadlem, když jdeme na koncert nebo do divadla, položíme tašku s přístrojem pod křeslo …

Přístroj nevytahujte z obalu a položte jej pouze hrubou stranou směrem nahoru na nějakou vyvýšenou polici, skříň nebo garnýž co nejblíže k místu lůžka nebo kde je to potřeba. Jednou za půl roku setřete prach z obalu. Pokud nedojde k mechanickému poškození, namočení nebo spálení bude vám přístroj sloužit mnoho let.

Do tří let vám přístroj vyměníme v případě skryté vady, tři měsíce máte na vlastní testování a v této době jej můžete vrátit bez udání důvodu. V případě jakéhokoliv dotazu nebo objednávky pište na adresu jiri.maxera@seznam.cz nebo volejte na linku 572591557.

Objednat Rezonanční kotouče můžete i v našem e-shopu : www.prirodnileciva.dobravlna.cz  

 

 VODOTĚSNÉ POUZDRO DO ZEMĚ pro dodatečnou instalaci na hlavici přístrojů, které zajistí dlouhodobou stabilitu a funkčnost přístrojů. Doporučujeme pro všechny intalované přístroje vminulosti.

 50,- Kč + poštovné 75,- Kč